La elektra ginekologia ekzamentablo FD-G-1 uzas alt-fortajn materialojn kaj estas korodo-rezista, kio favoras la ĉiutagan purigadon kaj desinfektadon de la hospitalo.
La alteco de la ekzamentabla surfaco, la angulo de la dorsa tabulo kaj la krura tabulo povas esti agorditaj per la piedŝaltilo.
La akcesoraĵoj estas kompletaj, kaj estas ŝultroapogiloj, ŝultrorimenoj, pojnorimenoj, teniloj, kruroapogiloj kaj polvosuĉoj kun kribriloj kiel normo.
La bazo de la ginekologia ekzamentablo havas U-forman strukturon, kiu provizas spacon por movado de piedoj kaj kruroj por la ĉiutaga laboro de la kuracisto.
Ĉi tiu medicina ginekologia ekzamena operacia lito taŭgas ne nur por ginekologiaj ekzamenoj, sed ankaŭ por vira urologio.
1.Senjunta Ŝaŭma Matraco
La muldita matraco de la elektra ginekologia ekzamentablo uzas la plej novan senjuntan ŝaŭman teknologion, kiu konsiderinde plibonigas la komforton por la paciento.
2.Korodo-rezista materialo
Ĉiuj kovriloj de la elektra ginekologia ekzamentablo estas faritaj el superaj materialoj, kiuj estas korodorezistaj, facile purigeblaj kaj desinfekteblaj.
3. Piedŝaltilo
Ekipita per piedŝaltilo, flekseble regu la diversajn movojn de la obstetrika ekzamentablo.
4.Multflankaj akcesoraĵoj
Aldone al la norma ŝultroapogilo, ŝultrorimenoj, teniloj, kruroapogiloj, kruropedaloj, rubujo, ginekologia ekzamenlampo aŭ kuracista seĝo estas laŭvolaj ankaŭ haveblaj.
Parametroj
| ModeloEro | FD-G-1 Elektra Ginekologia Ekzamena Tablo |
| Longo kaj Larĝo | 1800mm * 550mm |
| Alteco (Supren kaj Malsupren) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Inversa Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Malantaŭa plato (supren kaj malsupren) | 60°/10° |
| Elektromotora sistemo | Jiecang |
| Tensio | 220V/110V |
| Frekvenco | 50Hz / 60Hz |
| Potenco-Konpakeco | 1.0 kW |
| Baterio | Jes |
| Matraco | Senjunta Matraco |
| Ĉefa Materialo | ABS |
| Maksimuma Ŝarĝkapacito | 150 kilogramoj |
| Garantio | 1 Jaro |
Snormoakcesoraĵoj
| Ne. | Nomo | Kvantoj |
| 1 | Braka Subteno | 1 paro |
| 2 | Kruro-plato | 1 Aro |
| 3 | Matraco | 1 aro |
| 4 | Tenilo | 1 paro |
| 5 | Piedŝaltilo | 1 Aro |