La multflanka obstetrika tablo FD-G-2 estas vaste uzata por obstetrika nasko, ginekologia ekzameno kaj operacioj.
La korpo, kolono kaj bazo de la elektra livertablo estas faritaj el neoksidebla ŝtalo 304, kiu estas korodorezista kaj facile purigebla.
La krurplatoj estas forpreneblaj, kio favoras postoperacian resaniĝon.
Duobla stirsistemo, ne nur per la portebla teleregilo, sed ankaŭ per la piedŝaltilo.
Kompletaj akcesoraĵoj, norme kun krura subtena versio, pedaloj, polvo-baseno kun filtrilo, kaj laŭvola ginekologia ekzamenlampo.
La U-forma bazo ne nur favoras la stabilecon de la operacia tablo, sed ankaŭ provizas sufiĉe da krurospaco por ke la kuracisto reduktu lacecon.
1.Duobla Kontrola Sistemo
La mana regilo kaj piedŝaltilo plenumas duarangan kontrolon por certigi la sekurecon de la operacio kaj realigi diversajn poziciojn.
2. Deprenebla krurplato
Forprenebla krurplato de la elektra akuŝtablo faciligas postoperacian ripozon kaj reduktas postoperacian doloron
3.304 Neoksidebla ŝtalo
La tuta kovrilo de la ginekologia operacia tablo estas farita el altkvalita rustorezista ŝtalo 304. Daŭra, facile purigebla kaj desinfektebla.
4. U-forma bazo
La U-forma bazo de la ginekologia obstetrika tablo ne nur pliigas la kontaktareon inter la bazo kaj la tero kaj igas ĝin pli stabila, sed ankaŭ provizas sufiĉe da krurospaco por la laboro de medicina personaro por redukti lacecon.
5. Multflankaj akcesoraĵoj
Aldone al la norma ŝultroapogilo, ŝultrorimenoj, teniloj, kruroapogiloj, kruropedaloj, rubujo, ginekologia ekzamenlampo ankaŭ estas laŭvolaj haveblaj.
Pametraĵoj:
| ModeloEro | FD-G-2 Elektra Livertablo |
| Longo kaj Larĝo | 1880mm*600mm |
| Alteco (Supren kaj Malsupren) | 940mm/ 680mm |
| Malantaŭa plato (supren kaj malsupren) | 45°10° |
| Sidplato (Supren kaj Malsupren) | 20° 9° |
| Kruro-plato eksteren | 90° |
| Tensio | 220V/110V |
| Frekvenco | 50Hz / 60Hz |
| Baterio | Jes |
| Potenco-Konpakeco | 1.0 kW |
| Matraco | Senjunta Matraco |
| Ĉefa Materialo | 304 Neoksidebla ŝtalo |
| Maksimuma Ŝarĝkapacito | 200 kg |
| Garantio | 1 Jaro |
Snormoakcesoraĵoj
| Ne. | Nomo | Kvantoj |
| 1 | Braka Subteno | 1 paro |
| 2 | Tenilo | 1 paro |
| 3 | Kruro-plato | 1 peco |
| 4 | Matraco | 1 aro |
| 5 | Rubbaseno | 1 peco |
| 6 | Fiksa Krampo | 1 Paro |
| 7 | Genua Kruĉo | 1 Paro |
| 8 | Pedalo | 1 Paro |
| 9 | Mana Teleregilo | 1 peco |
| 10 | Piedŝaltilo | 1 peco |