LEDD500700C+M rilatas al duobla kupola LED-operaciĉambra lumo.
Enkonstruita kameraa sistemo kaj ekstera penda ekrano povas esti uzataj por trejnado. Ĝi ebligas monitoradon kaj registradon de operacioj.
■ abdomena/ĝenerala kirurgio
■ ginekologio
■ kora/ vaskula/ toraka kirurgio
■ neŭroĥirurgio
■ ortopedio
■ traumatologio / urĝa operaciejo
■ urologio / TURP
■ Odontologio/ Oftalmologio
■ endoskopio Angiografio
1. Fotila Sistemo
Enkonstruita fotilo, ne necesas pendigi ĝin per alia paro da brakoj.
2. Ĉi tiu operaciĉambra lumilo kaptas kaj liveras bildojn rapide kaj altkvalite. Pro 10-obla optika zumo, la bildoj videblas el ĉiu aspekto.
3. Ĉi tiu operaciejo-lumo ankaŭ povas registri la kirurgion. Ĝi povas esti uzata por trejnado kaj studado.
Monitora Sistemo
1. Per elsendo de la operacio, la operaciejo LEDD500700C+M povas ebligi al la klinika personaro sekvi vian progreson sen rompi la sterilan kampon.
2. Operaciejo-lumo kun enkonstruita fotilo kaj ekrano provizas alian supran vidon de la kirurgia kapo, por ke via kirurgia teamo povu dividi kirurgiajn procedurojn tutmonde.
Parametros:
| Fotilo | |
| Rezolucio | 210 megapikseloj 1920(A)X 1080(V) |
| Komunikada reĝimo | RS232 |
| Komunikadaj protokoloj | HITACHI / SONY VISCA |
| Konektilo | Kongrueco de LVCMOS-36pFPC(YCbCr 4:2:2)110/LVDS 30P |
| Sensilo-tipo | 1/2.9" CMOS/ 1/3" CMOS |
| Skanada reĝimo | Progresema Skanado |
| Tago kaj Nokta Sistemo | Koloro/nigrablanka/aŭtomata |
| Minimuma lumigo | koloro:0.1Lukso nigra kaj blanka:0.01Lukso |
| Sinkroniga reĝimo | inter-sinkronigo |
| Video-eligo | cifereca signalo |
| SNR | ≥50dB (AGC malŝaltita) |
| Lenso | |
| IRCUT | IRCUT duobla filtrilo aŭtomata ŝaltado |
| Optikaj lensoj | 10X f=5mm~50mm |
| kampo-angulo | Alto:51.8°(O~5.86°(T) Versio:39.1°(O~4.4°(T) |
| Funkcio | |
| eksponreĝimo | A/M |
| blanka ekvilibro | Aŭtomata |
| Fokusa Reĝimo | A/M |
| gajnokontrolo | A/M |
| Bilda Efiko | Aŭtomata/kolora/nigrablanka/negativa |
| spegula funkcio | Subteno (horizontala spegulo + vertikala spegulo) |
| bildaj ruliĝoj | Subteno |
| Larĝa Dinamika | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| elektronika obturatoro | 1/30s~1/10,000s |
| kontrasta proporcio | Alĝustigebla |
| saturiĝo | Alĝustigebla |
| Kontraŭnebula funkcio | Subteno |
| Marĝena | Subteno |
| Ĝenerala specifo | |
| Dimensioj | 38,6 (larĝo) * 41 (alto) * 64,6 (longo) mm |
| Labora temperaturo/humideco | ﹣10℃~50℃, 10% RH ~ 60% RH |
| Stokado Temperaturo/humideco | ﹣20℃~60℃, 10% RH ~ 80% RH |
| elektroprovizo | Kontinua kurento 12V ± 10% |
| energikonsumo | 3.5W MAKSIMUME |
| Neta pezo | 110 gramoj |
Monitoro
| Ĉefa Parametro | |
| Ekrangrandeco | 21.5 coloj |
| Fonluma Reĝimo | LED |
| Ekranareo | 475.2mm (larĝo) × 267.3mm (alto) |
| Bildformato | 16:9 |
| Maksimuma Rezolucio | 1920×1080 |
| Ekrankoloro | 16.7 milionoj |
| Piksela Tonalto | 0,2475 (alto) × 0,2475 (verso) |
| Lumeco | 300 lumdiskoj/㎡ |
| Bilda Kontrasto | 1500:1 |
| Vidangulo | 850/850/750/650 |
| Responda Tempo | 8MS |
| Kampa Frekvenco | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Enigo kaj eligo | |
| SDI-ENIRO | 1 |
| SDI-ELIRO | 1 |
| AV-EN | 22 (2×BNC) |
| AV-ELIRO | 1 |
| S-VIDIO | 1 |
| VGA-enigo | 1 |
| HDMI-enigo | 1 |
| YPbPr/YCbCr-enigo | 3(3×BNC) |
| RS232-Enigo (Laŭvola) | 1 |
| Aŭdio-enigo | 1 |
| Aŭdio-eligo | 1 |
| Kolorsistemo | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Lingvo | Ĉina/Angla/Franca/Germana/Itala/Hispana/ |
| Elektroprovizo | |
| Potenco | 12V kontinua kurento,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Ŝarĝkapabla Potenco | 5W |