La elektra operacia tablo TDY-1 uzas elektran puŝstangan motoron por certigi, ke ĝi povas plenumi diversajn pozajn alĝustigojn dum la operacio, inkluzive de tablolevo, antaŭen kaj malantaŭen kliniĝo, maldekstren kaj dekstren kliniĝo, faldado kaj translacio de la malantaŭa plato.
Ĉi tiu multfunkcia elektra operacia tablo taŭgas por diversaj kirurgioj, kiel ekzemple abdomena kirurgio, obstetriko, ginekologio, ORL, urologio, anorektuma kaj ortopedia kirurgio, ktp.
1. Disponebla en rentgena skanado
La tabloplato PFCC povas esti uzata por rentgen-skanado dum operacioj. La elektra operacia tablo TDY-1 povas esti movita pli ol 300mm, provizante bonan perspektivan areon por la C-brako dum kirurgio, kaj povas esti uzata kun rentgen-filmaj skatoloj.
2. Laŭvola Duobla Kontrola Sistemo
La mana regilo kaj laŭvolaj panelaj kontroloj ofertas duoblan protekton por kirurgio.
3. Enkonstruita reŝargebla baterio
La elektra operacia tablo TDY-1 estas ekipita per alt-efikeca reŝargebla baterio, kiu povas plenumi la bezonojn de 50 operacioj. Samtempe, ĝi havas alternan kurentprovizon por provizi elektran energion por certigi maksimuman sekurecon.
4. Enkonstruita Rena Ponto
Enkonstruita lumba ponto, oportuna por kuracistoj por plenumi galon kaj renkirurgion
Parametroj
| Modela Artikolo | TDY-1 Elektra Operacia Tablo |
| Longo kaj Larĝo | 2070mm*550mm |
| Alteco (Supren kaj Malsupren) | 1000mm/ 700mm |
| Ĉefplato (Supren kaj Malsupren) | 45°/ 90° |
| Malantaŭa plato (supren kaj malsupren) | 75°/ 20° |
| Krurplato (Supren / Malsupren / Eksteren) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Inversa Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Laterala Kliniĝo (Maldekstren kaj Dekstren) | 15°/ 15° |
| Rena Ponta Alteco | ≥110mm |
| Horizontala Glitado | 300mm |
| Flekso/ Reflekso | Kombinita Operacio |
| Rentgena tabulo | Laŭvola |
| Kontrola Panelo | Normo |
| Elektromotora sistemo | Jiecang |
| Tensio | 220V/110V |
| Frekvenco | 50Hz / 60Hz |
| Potenco-Konpakeco | 1.0 kW |
| Baterio | Jes |
| Matraco | Memor-Matraco |
| Ĉefa Materialo | 304 Neoksidebla ŝtalo |
| Maksimuma Ŝarĝkapacito | 200 kilogramoj |
| Garantio | 1 Jaro |
Normaj akcesoraĵoj
| Ne. | Nomo | Kvantoj |
| 1 | Anesteza Ekrano | 1 peco |
| 2 | Korposubteno | 1 paro |
| 3 | Braka Subteno | 1 paro |
| 4 | Ŝultra Subteno | 1 paro |
| 5 | Krurosubteno | 1 paro |
| 6 | Pieda Subteno | 1 paro |
| 6 | Tenilo de la rena ponto | 1 peco |
| 7 | Matraco | 1 Aro |
| 8 | Fiksa Krampo | 8 pecoj |
| 9 | Longa Fiksa Krampo | 1 paro |
| 10 | Mana Teleregilo | 1 peco |
| 11 | Alttensia linio | 1 peco |