La movebla operacia tablo TDY-2 havas plenan liton kaj kolonon el neoksidebla ŝtalo 304, facile purigeblajn kaj kontraŭpoluajn.
La tablosurfaco estas dividita en 5 partojn: kapsekcion, dorssekcion, gluteosekcion kaj du dekroĉeblajn krurosekciojn.
La movebla operacia tablo TDY-2 povas esti translokigita laŭ distanco de 340 mm, provizante bonan perspektivan areon por la C-brako dum kirurgio, kaj povas esti uzata kun rentgen-filmaj skatoloj.
Duobla artika kaptabulo, alĝustigebla kruretabulo per gasrisorto. Uzas silentajn radojn de germana marko. Ankaŭ ekzistas unu-butona restarigo, unu-butona kolapso kaj kontraŭ-kolapsaj funkcioj estas laŭvolaj.
Ĉi tiu multfunkcia elektra operacia tablo taŭgas por diversaj kirurgioj, kiel ekzemple abdomena kirurgio, obstetriko, ginekologio, ORL, urologio, anorektuma kaj ortopedia kirurgio, ktp.
1.Duobla artika kapplato
La duobla-artika kapplato de ĉi tiu elektra operacia tablo povas libere alĝustigi la alton de la kaptabulo, permesante al la paciento havi komfortan kapangulon dum plenumado de operacioj en malsamaj pozicioj.
2. Krura plato povas esti elektra kontrolo aŭ gasa printempa kontrolo
La kruroplato povas esti kontrolata per gasa risorto aŭ povas esti ĝisdatigita al elektra kontrolo.
3. Laŭvola Duobla Kontrola Sistemo
La mana regilo kaj laŭvolaj panelaj kontroloj ofertas duoblan protekton por kirurgio.
4.Grandaj Muldistoj
Importitaj germanaj TENTE-radoj, eluziĝ-rezistaj kaj silentaj.
5. Enkonstruita reŝargebla baterio
La elektra operacia tablo TDY-2 estas ekipita per alt-efikeca reŝargebla baterio, kiu povas plenumi la bezonojn de 50 operacioj. Samtempe, ĝi havas alternan kurentprovizon por provizi elektran energion por certigi maksimuman sekurecon.
6.Pli Laŭvola Elekto
Laŭvola unu-butona restarigo, pozitiva fleksado kaj inversa fleksado.
Pametraĵoj:
| ModeloEro | TDY -2 Movebla Elektra Operacia Tablo |
| Longo kaj Larĝo | 2100mm*550mm |
| Alteco (Supren kaj Malsupren) | 1000mm/ 700mm |
| Ĉefplato (Supren kaj Malsupren) | 45° 90° |
| Malantaŭa plato (supren kaj malsupren) | 90°/ 17° |
| Krurplato (Supren / Malsupren / Eksteren) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Inversa Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Laterala Kliniĝo (Maldekstren kaj Dekstren) | 15°/ 15° |
| Rena Ponta Alteco | ≥110mm |
| Horizontala Glitado | 345mm |
| Flekso/ Reflekso | Kombinita Operacio |
| Rentgena tabulo | Laŭvola |
| Kontrola Panelo | Normo |
| Elektromotora sistemo | Jiecang |
| Tensio | 220V/110V |
| Frekvenco | 50Hz / 60Hz |
| Potenco-Konpakeco | 1.0 kW |
| Baterio | Jes |
| Matraco | Memor-Matraco |
| Ĉefa Materialo | 304 Neoksidebla ŝtalo |
| Maksimuma Ŝarĝkapacito | 200 kilogramoj |
| Garantio | 1 Jaro |
Normaj akcesoraĵoj
| Ne. | Nomo | Kvantoj |
| 1 | Anesteza Ekrano | 1 peco |
| 2 | Korposubteno | 1 paro |
| 3 | Braka Subteno | 1 paro |
| 4 | Ŝultra Subteno | 1 paro |
| 5 | Krurosubteno | 1 paro |
| 6 | Pieda Subteno | 1 paro |
| 6 | Tenilo de la rena ponto | 1 peco |
| 7 | Matraco | 1 Aro |
| 8 | Fiksa Krampo | 8 pecoj |
| 9 | Longa Fiksa Krampo | 1 paro |
| 10 | Mana Teleregilo | 1 peco |
| 11 | Alttensia linio | 1 peco |