La elektra hidraŭlika operacia tablo TDY-Y-1 adoptas elektran importitan hidraŭlikan transmisian strukturon, kiu anstataŭigas la tradician elektran puŝstangan transmisian teknologion.
La pozicia alĝustigo estas pli preciza, la movadrapido estas pli uniforma kaj stabila, kaj la funkciado estas fidinda kaj daŭra.
La Y-forma bazo certigas stabilecon kaj sufiĉan spacon por la kruroj.
Traduka funkcio kaj travidebla littabulo, ekipita per C-brako, povas plenumi tutkorpan rentgenan skanadon.
La duobla stirsistemo, krom la portebla teleregilo, estas ekipita per kolumna kriz-stirsistemo. La unu-klava restariga funkcio provizas la laboran efikecon de la kuracisto.
Ĉi tiu elektro-hidraŭlika integra operacia tablo taŭgas por diversaj kirurgioj, kiel ekzemple abdomena kirurgio, obstetriko, ginekologio, ORL, urologio, anorektuma kaj ortopedia, ktp.
1.Duobla Kontrola Sistemo
La elektra-hidraŭlika operacia tablo TDY-Y-1 havas duoblajn regmetodojn, unu estas dratkontrolilo, kun unu-ŝlosila aŭtomata nivelrestariga funkcio. Kaj la alia estas kolumna krizkontrola sistemo. Du aroj de sendependaj operaciumoj kun la sama funkcio certigas, ke la krizkontrola sistemo ankoraŭ povas funkcii fidinde kiam la dratkontrolilo paneas, certigante la sekuran uzon de la operacia tablo.
2.Disponebla por rentgen-skanado
La tabloplato de la elektro-hidraŭlika operacia tablo povas trapasi rentgenajn fotojn, kaj gvidrelo estas instalita sur la malsupra flanko de la tablo por transporti rentgenajn filmskatolojn.
3. Kongrua kun C-brako
La elektra horizontala movrapido estas 340mm, kio provizas precizan kaj oportunan poziciigan spacon por la C-brako, kaj povas plenumi tutkorpan rentgenan foton sen movi la pacienton.
4. Reŝargeblaj baterioj
La elektra-hidraŭlika kirurgia operacia tablo TDY-Y-1 estas ekipita per alt-efikecaj reŝargeblaj baterioj, kiuj povas plenumi la bezonojn de ≥50 operacioj, certigante, ke ĝi funkcias sen ekstera elektrofonto. La reŝargebla baterio ne postulas prizorgadon kaj povas esti uzata dum longa tempo. Samtempe, alterna kurento povas esti uzata por provizi elektran energion por certigi maksimuman sekurecon.
5.One-butonoResetFsankto
La nova unu-butona restariga funkcio simpligas la komplikajn operaciojn
Parametroj
| Modela Artikolo | TDY-Y-1 Elektro-Hidraŭlika Operacia Tablo |
| Longo kaj Larĝo | 1960mm * 500mm |
| Alteco (Supren kaj Malsupren) | 1090mm / 690mm |
| Ĉefplato (Supren kaj Malsupren) | 60°/ 85°/ 0° |
| Malantaŭa plato (supren kaj malsupren) | 85°/ 40° |
| Krurplato (Supren / Malsupren / Eksteren) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Inversa Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Laterala Kliniĝo (Maldekstren kaj Dekstren) | 18°/ 18° |
| Rena Ponta Alteco | 100mm |
| Horizontala Glitado | 340mm |
| Nula pozicio | Unu butono, norma |
| Flekso/ Reflekso | Kombinita Operacio |
| Rentgena tabulo | Laŭvola |
| Kontrola Panelo | laŭvola |
| Butono por krizhaltigo | Laŭvola |
| Elektromotora sistemo | Chaoger el Tajvano |
| Tensio | 220V/110V |
| Frekvenco | 50Hz / 60Hz |
| Potenco-Konpakeco | 1.0 kW |
| Baterio | Jes |
| Matraco | Memor-Matraco |
| Ĉefa Materialo | 304 Neoksidebla ŝtalo |
| Maksimuma Ŝarĝkapacito | 200 kilogramoj |
| Garantio | 1 Jaro |
Snormaj akcesoraĵoj
| Ne. | Nomo | Kvantoj |
| 1 | Anesteza Ekrano | 1 peco |
| 2 | Korposubteno | 1 paro |
| 3 | Braka Subteno | 1 paro |
| 4 | Ŝultra Subteno | 1 paro |
| 5 | Krurosubteno | 1 paro |
| 6 | Piedplato | 1 paro |
| 7 | Tenilo de la rena ponto | 1 peco |
| 8 | Matraco | 1 Aro |
| 9 | Fiksa Krampo | 8 pecoj |
| 10 | Teleregilo | 1 peco |
| 11 | Alttensia linio | 1 peco |
| 12 | Hidraŭlika oleo | 1 oleujo |