La mekanika operacia tablo TS-1 estas farita el neoksidebla ŝtalo, kiu havas altan mekanikan forton, korodreziston kaj facilan purigadon.
Adaptu la altecon de la litsurfaco per hidraŭlika transmisio, kaj ĝustigu la angulon de la malantaŭa krurplato per aliaj helpaj iloj.
La T-forma bazo de la hidraŭlika operacia tablo estas stabila kaj ankaŭ povas doni al kuracistoj, kiuj laboras longe, sufiĉe da krurospaco.
Estas du elektoj de integra kruroplato kaj dividita kruroplato, taŭgaj por homoj kun malsamaj konsumantaj bezonoj.
1.T-bazo
La ergonomia T-forma bazo de la mana operacia tablo ne nur havas bonan stabilecon kaj flekseblan movadon, sed ankaŭ provizas al kuracistoj sufiĉan kruran spacon por redukti lacecon dum longdaŭra laboro.
2.Enkonstruita Rena Ponto
La enkonstruita lumba ponto povas altiĝi je 110 mm, kio estas oportuna por kuracistoj por plenumi renkirurgion.
3. Diversaj akcesoraĵoj
La normaj akcesoraĵoj inkluzivas ŝultrosubtenilon, ŝultrosubtenilon, korposubtenilon, anestezan ekranon kaj krurosubtenilon por faciligi diversajn operaciojn.
4. Hidraŭlika Altiga Sistemo
Ĝi estas hidraŭlike movata, kaj la alteco de la mekanika operacia tablo estas agordita per la piedpedalo. Ĝi funkcias glate kaj kviete. Ĝi povas funkcii normale eĉ se la elektro estas malŝaltita. Por areoj kun malstabila elektro, hidraŭlikaj operaciaj tabloj povas esti elektitaj.
5.Integra Krurplato aŭ Dividita Krurplato
Ekzistas simpla versio de la ĝenerala krurplato, la prezo estas favora. Ekzistas ankaŭ dividita krurplato, kiu povas esti alĝustigita supren kaj malsupren, kaj povas esti etendita eksteren por faciligi diversajn kirurgiojn de malsupraj membroj.
Pametraĵoj
| Modela Artikolo | TS-1 Mekanika Operacia Tablo |
| Longo kaj Larĝo | 1980mm*500mm |
| Alteco (Supren kaj Malsupren) | 950mm/ 750mm |
| Ĉefplato (Supren kaj Malsupren) | 45°/ 90° |
| Malantaŭa plato (supren kaj malsupren) | 75°/ 30° |
| Krurplato (Supren / Malsupren / Eksteren) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Inversa Trendelenburg | 20°/ 30° |
| Laterala Kliniĝo (Maldekstren kaj Dekstren) | 20°/ 20° |
| Rena Ponta Alteco | ≥110mm |
| Matraco | Memor-Matraco |
| Ĉefa Materialo | 304 Neoksidebla ŝtalo |
| Maksimuma Ŝarĝkapacito | 200 kilogramoj |
| Garantio | 1 Jaro |
Snormaj akcesoraĵoj
| Ne. | Nomo | Kvantoj |
| 1 | Anesteza Ekrano | 1 Peco |
| 2 | Korposubteno | 1 Paro |
| 3 | Braka Subteno | 1 Paro |
| 4 | Ŝultro-ripozo | 1 Paro |
| 5 | Genua Kruĉo | 1 Paro |
| 6 | Fiksa Krampo | 1 Aro |
| 7 | Matraco | 1 Aro |