La mana operacia tablo TY taŭgas por toraka kaj abdomena kirurgio, otorrinolaringologio, obstetriko kaj ginekologio, urologio kaj ortopedio, ktp.
La kadro, kolono kaj bazo estas el neoksidebla ŝtalo, facile purigeblaj kaj korodorezistaj.
La mekanika operacia tablo estas levita kaj mallevita per pedala olepumpilo, kiu funkcias glate kaj estas sekura kaj fidinda. Ĉiuj aliaj movadoj estas funkciigataj per mekanikaj ilaroj.
Ĉi tiu hidraŭlika operacia tablo postulas, ke la krurplato estu faldebla, abdukciebla kaj deprenebla, kaj ĝi estas facile alĝustigebla. Ĝi havas T-forman bazon.
1.Rotacia Funkcio
La mana operacia tablo povas esti rotaciita je 360°, kuracistoj povas ĝustigi la angulon laŭ sia pozo dum kirurgio, kio multe pliigas la operacian spacon dum kirurgio. (Laŭvola)
2.Rapida Ŝanĝo al Fleksa Pozicio
La operacia tablo postulas 200°protrudiĝon (fleksiĝon) sur la tablosurfaco samtempe per funkciigo de la tenilo, kiu povas esti uzata por anstataŭigi la lumban pontan funkcion.
3. Duobla Tavola Tablofaco
La tabloplato postulas duoble-tavolan kompozitan tabloplaton, malaltan rentgen-sorban koeficienton kaj altdifinan perspektivan efikon.
4. Materialo el neoksidebla ŝtalo
La kadro, bazo, levanta kolono kaj ĉefa transmisia strukturo estas ĉiuj faritaj el neoksidebla ŝtalo 304, kiu estas facile purigebla kaj frotlavebla, rezistema al acido kaj korodo, certigante, ke ĝi neniam rustos.
5. Hidraŭlika kaj Mana Alĝustigo
La levado kaj mallevado de la hidraŭlika operacia tablo uzas la pedalan olepumpilon, kiu funkcias glate kaj estas sekura kaj fidinda. Ĉiuj aliaj movadoj estas funkciigataj per la mekanika ilartransmisia kapo.
Pametraĵoj
| Modela Artikolo | TY Mana Operacia Tablo |
| Longo kaj Larĝo | 2020mm*500mm |
| Alteco (Supren kaj Malsupren) | 1010mm/ 760mm |
| Ĉefplato (Supren kaj Malsupren) | 45°/70° |
| Malantaŭa plato (supren kaj malsupren) | 75°/ 15° |
| Krurplato (Supren / Malsupren / Eksteren) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Inversa Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Laterala Kliniĝo (Maldekstren kaj Dekstren) | 20°/ 20° |
| Rena Ponta Alteco | ≥110mm |
| Matraco | Memor-Matraco |
| Ĉefa Materialo | 304 Neoksidebla ŝtalo |
| Maksimuma Ŝarĝkapacito | 200 kilogramoj |
| Garantio | 1 Jaro |
Snormaj akcesoraĵoj
| Ne. | Nomo | Kvantoj |
| 1 | Anesteza Ekrano | 1 Peco |
| 2 | Korposubteno | 1 Paro |
| 3 | Braka Subteno | 1 Paro |
| 4 | Ŝultro-ripozo | 1 Paro |
| 5 | Genua Kruĉo | 1 Paro |
| 6 | Fiksa Krampo | 1 Aro |
| 7 | Matraco | 1 Aro |