Ĉiu kovrilo estas farita el neoksidebla ŝtalo 304, facile purigebla kaj desinfektebla.
Alta lumtransdona fibra materialo taŭgas por rentgen-uzo.
La plilarĝigita matraca dezajno permesas al pacientoj kuŝi sur la operacia tablo pli komforte.
La elektro-hidraŭlika operacia tablo TDY-G-1 adoptas progresintan hidraŭlikan kontrolsistemon, fidindajn elektromagnetajn valvojn kaj olepumpilojn el Tajvano, certigante trankvilan kaj stabilan funkciadon.
1.Uultra-malaltaPpozicio
2. Duobla artika kapplato
3.Bkonstruita-en RenoBkresto
4. Enkonstruita reŝargebla baterio
5. Mekanikaj bremsoj
| Modela Artikolo | TDY-G-1 Elektro-Hidraŭlika AŬ Tablo |
| Longo kaj Larĝo | 2080mm * 550mm |
| Alteco (Supren kaj Malsupren) | 820mm / 520mm |
| Ĉefplato (Supren kaj Malsupren) | 45°/ 90° |
| Malantaŭa plato (supren kaj malsupren) | 80°/ 20° |
| Krurplato (Supren / Malsupren / Eksteren) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Inversa Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Laterala Kliniĝo (Maldekstren kaj Dekstren) | 15°/ 15° |
| Rena Ponta Alteco | 110mm |
| Elektromotora sistemo | Chaoger el Tajvano |
| Tensio | 220V/110V |
| Frekvenco | 50Hz / 60Hz |
| Potenco-Konpakeco | 1.0 kW |
| Baterio | Jes |
| Matraco | Memor-Matraco |
| Ĉefa Materialo | 304 Neoksidebla ŝtalo |
| Maksimuma Ŝarĝkapacito | 200 kilogramoj |
| Garantio | 1 Jaro |
Snormaj akcesoraĵoj
| Ne. | Nomo | Kvantoj |
| 1 | Anesteza Ekrano | 1 peco |
| 2 | Korposubteno | 1 paro |
| 3 | Braka Subteno | 1 paro |
| 4 | Ŝultra Subteno | 1 paro |
| 5 | Krurosubteno | 1 paro |
| 6 | Pieda Subteno | 1 paro |
| 7 | Tenilo de la rena ponto | 1 peco |
| 8 | Longa Fiksa Krampo | 1 paro |
| 9 | Fiksa Krampo | 8 pecoj |
| 10 | Mana Teleregilo | 1 peco |
| 11 | Alttensia linio | 1 peco |
| 12 | Pedalo | 1 Paro |