1. Materialo el neoksidebla ŝtalo
La ĉefa korpo, flankaj reloj, levanta kolono kaj bazo de la hidraŭlika ginekologia operacia tablo estas faritaj el altkvalita 304 neoksidebla ŝtalo, kun alta mekanika forto, korodrezisto kaj facila purigado.
2. Larĝa Tablosurfaco
La larĝo de la hidraŭlika ginekologia operacia tablo povas atingi 600 mm, kio estas tre amika por homoj de specifa korpotipo kaj plibonigas komforton.
3. Multflankaj akcesoraĵoj
Aldone al la norma ŝultroapogilo, ŝultrorimenoj, teniloj, kruroapogiloj, kruropedaloj, rubujo, ginekologia ekzamenlampo ankaŭ estas laŭvolaj haveblaj.
4. Unika Fiksa Piedo
Unika fiksa piedo de la operacia tablo pliigas la kontaktareon kun la tero kaj certigas la stabilecon de la hidraŭlika ginekologio.
Parametroj
| Modela Artikolo | TF Hidraŭlika Ginekologia Operacia Tablo |
| Longo kaj Larĝo | 1800mm * 600mm |
| Alteco (Supren kaj Malsupren) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Inversa Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Malantaŭa plato (supren kaj malsupren) | 70°/ 11° |
| Tensio | 220V/110V |
| Frekvenco | 50Hz / 60Hz |
| Matraco | Senjunta Matraco |
| Ĉefa Materialo | 304 Neoksidebla ŝtalo |
| Maksimuma Ŝarĝkapacito | 145 kilogramoj |
| Garantio | 1 Jaro |
Snormoakcesoraĵoj
| Ne. | Nomo | Kvantoj |
| 1 | Braka Subteno | 1 paro |
| 2 | Tenilo | 1 paro |
| 3 | Kruro-plato | 1 peco |
| 4 | Matraco | 1 aro |
| 5 | Rubbaseno | 1 peco |
| 6 | Fiksa Krampo | 1 Paro |
| 7 | Genua Kruĉo | 1 Paro |
| 8 | Pedalo | 1 Paro |